ICP مخفف Innovations in Classroom Practice با معنای خلاقیت در روش تدریس می باشد. اولین بار این مجموعه کارگاه ها در شهر تهران در سال ۹۶ در موسسه لغتنامه ی دهخدا تحت نظر دانشگاه تهران برگزار گردید. برای دومین بار، این مجموعه در مشهد مقدس با همکاری دانشگاه تابران در موسسه آموزشی فرهنگی قلم برگزار گردید. برای سومین سال با همکاری آکادمی دانش پژوهان در دانشگاه اصفهان برگزار گردید. اما چهارمین و پنجمین مجموعه از ICP و به عنوان جدید ترین برنامه های برگزار شده، با همکاری دانشگاه تهران به صورت آنلاین برگزار شد.

و این بار ششمین دوره با همکاری دپارتمان زبان‌های خارجی مرکز آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت‌افزایی دانشگاه علامه طباطبائی و انتشارات نویسندگان جوان برگزار خواهد شد. این کنفرانس در تاریخ‌های 5 و 6 آبان‌ماه به‌صورت آنلاین و 13آبان‌ماه به‌صورت حضوری برگزار میگردد.


امسال هم به صورت حضوری و هم به صورت انلاین برگزار می گردد.

در تاریخ‌های 5 و 6 آبان‌ماه به‌صورت آنلاین شرکت کنندگان می توانند از کارگاه هایی با مدرسین زیر استفاده نمایند.

در تاریخ 13 ابان شرکت کنندگان می توانند از سه سخنرانی اصلی ، چهار کارگاه ویژه و چند کارگاه عمومی و ارائه های پوستری استفاده نمایند که مدرسین کارگاه ها به شرح زیر می باشد:


ثبت نام

شهریه شرکت در کارگاه‌های آنلاین 365000 تومان، کارگاه‌های حضوری 487000 تومان و شرکت در تمامی کارگاه‌ها 735000 تومان می‌باشد.

ضمنا هزینه ثبت‌نام گروهی متفاوت می‌باشد که برای استعلام قیمت با دبیرخانه ثبت‌نام تماس حاصل نمایید.

هزینه ثبت‌نام زود هنگام آنلاین 280000 تومان     

هزینه ثبت‌نام زودهنگام حضوری 387000 تومان

هزینه ثبت‌نام زودهنگام تلفیقی 670000 تومان

مهلت ثبت‌نام زودهنگام تا پایان 31 مرداد ماه می‌باشد.


ایا دوست دارید شما هم ارائه کننده باشید؟

ایده ی کارگاه های عمومی از دوره ی سوم ICP اضافه گردید و یکی از بخش‌های پرطرفدار ICP بخش General Workshops می باشد. یکی از وظایف این مجموعه در کنار آموزش معلمان، ایجاد فضای پیشرفت ویژه  همه ی علاقمندان می باشد. مدرسین توانمندی که می‌خواهند کارگاه کاربردی و آموزشی خود را در ICP ارایه نمایند، ضمن ارسال Proposal و session plan می‌توانند در این بخش شرکت نمایند.

این قسمت از بخش های جانبی ICP می باشد و شرکت در آن برای تمامی شرکت کنندگان الزامی نمی باشد.

هدف اصلی این بخش ایجاد فرصت ویژه ی نیروهای جوان برای ارائه  ی مطالب خود و کشف نیرو های جدید با پتانسیل بالا می باشد.

در سال چهارم برگزاری برای اولین بار تصمیم گرفته شد تا برترین مدرسین کارگاه های عمومی در سال اینده به عنوان مدرسین اصلی سال آینده انتخاب گردند. که در چهارمین دوره این اتفاق افتاد و چهار مدرس کارگاه های عمومی، به عنوان مدرس اصلی سال پنجم انتخاب گردیدند. (خانم تمییز راد، و آقایان انصاری، طاهری منش و توفیقی) و همچنین برترین مدرسین دوره پنجم هم برای دوره ی ششم انتخاب گردیدند.سرکار خانم قربانی و ذهبی نژاد انتخاب کردیدند.

امسال هم مدرسین برتر قسمت کارگاه های عمومی، به عنوان مدرسین اصلی سال آینده انتخاب خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید.